O nás

AWETE - profil

AWETE s.r.o. se zabývá poskytováním služeb převážně z oblasti webdesignu a grafického designu. Další naše aktivity, kterým věnujeme nemenší péči naleznete v sekci Služby.

  • Inovace - investujeme do vlastního vývoje a nasazení inovativních řešení. Při výběru jakou cestou v inovaci jít uplatňujeme, do určité míry i konzervativní přístup. Díky tomu se vyhýbáme tzv. „inovacím”, které ve skutečnosti nepřinášejí přidanou hodnotu, ale jsou pouze módní bublinou, která brzo splaskne.
  • Řešení - zákazníkům neprodáváme „krabicovou” anonymní službu, ale nabízíme konkrétní řešení založené na individuálním přístupu. Ve spolupráci s klientem se snažíme, aby realizované řešení zapadlo do celého komplexu klientových aktivit.
  • Stabilní tým - stavíme na stabilním týmu, který má jasně rozdělené kompetence a zodpovědnosti, jak z pohledu odborného, tak procesního pohledu.
  • Efektivita - definicí jednotlivých kroků před začátkem každého projektu zvyšujeme v maximální možné míře efektivní vynaložení zákazníkových prostředků při realizovaném řešení. Od počátku je filozofií naší firmy minimalizovat provozní náklady a co možná nejlépe využít energii a prostředky na konkrétních projektech.
Not Just A Business!